Kotvičník - ceník a možnosti objednání

Kotvičník cena

>>CHCETE ROVNOU NAKUPOVAT V ESHOPU? KLIKNĚTE ZDE<<

 Kotvičník zemní dodáváme za ceny adekvátní kvalitě produktu! Dodáváme Kotvičník, který je pěstován pro farmaceutické účely – má tedy podstatně vyšší obsah účinných látek.

Aktuálně prodáváme speciální výběrovou šarži sušené natě Kotvičníku nazvanou FOLIA. Tato šarže je vyrobena pouze z mladých zelených výhonků rostliny, tedy ve vegetační době s vysokým obsahem účinných látek ve výhoncích a je zpracována pro ještě lepší výluh a další zvýšení účinků byliny.

Varování!! Na internetu mnohdy najdete nať Kotvičníku za velmi nízké ceny, kdy v sáčku naleznete pouze neidentifikovatelnou drť, která nemá téměř žádné účinky. Náš Kotvičník zemní se vyznačuje velmi výraznou, plnou, zemitou, nahořklou a nezaměnitelnou chutí – srovnejte s levnou (i drahou!) konkurencí. Ručíme za to, pokud rozdíl nepoznáte, garantujeme vám vrácení peněz.

 

Námi prodávaná sušina je vyrobena pouze z Kotvičníku zemního, není smíchána s žádnými jinými rostlinami a obsahuje méně než 5% vody. My Kotvičník nedrtíme, používáme řez – opticky si tak můžete zkontrolovat, že směs neobsahuje žádné jiné složky.

 

 

FOLIA

 

 

K výrobě sušiny byly u šarže FOLIA použity pouze mladé zelené nadzemní výhonky rostliny ve vegetační době s nejvyšším obsahem účinných látek ve výhoncích. Náš Kotvičník zemní se vyznačuje plnou, zemitou, nahořklou a nezaměnitelnou chutí - srovnejte s levnou konkurencí. Proto lze dávku našeho Kotvičníku při přípravě snížit. Jedná se o nejkvalitnější produkt, který pochází přímo z místa původu rostliny - Asie. Kotvičník je zde pěstován a zpracováván na základě zkušeností, které se předávají již staletí z generace na generaci. Vyzkoušejte jej!

Naše ceny

 Balení 100 gramů (vystačí přibližně pro 1 osobu na 3 měsíce) - 570 Kč

 Balení 200 gramů (vystačí přibližně pro 1 osobu na 6 měsíců) - 1060 Kč

 Balení 300 gramů (vystačí přibližně pro 1 osobu na 9 měsíců) - 1470 Kč

 Balení 400 gramů (vystačí přibližně pro 1 osobu na 12 měsíců) - 1940 Kč 

 Odběry nad 400 gramů - jen 460 Kč za každých 100 gramů*.

 

* Odběry nad 400 gramů jen 460 Kč za každých 100 gramů.

Cenu Vám přepočítáme automaticky před odesláním!

Tedy například:
500 gramů za 5*460 = 2300 Kč
600 gramů za 6*460 = 2760 Kč


Možnosti objednání

A) E-SHOP nejpohodlnější a nejlepší :-) - KLIKNĚTE ZDE

B) objednat mailem přímo: KLIKNĚTE ZDE

C) objednat klasicky: zašlete objednávku na mail: objednavky@kotvicnik.cz

Pozor! Nezapomeňte vždy uvést jméno, svou adresu, telefonický kontakt a objednávané množství sušené natě :)